Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Një film vetëm për Jocker ???

Film  |  06.06.2018 Ora 12:43   

Duket sikur shumë shpejt do të marrim lajmin zyrtar se një film I përjavshëm vetëm për Jocker, është duke ardhur.

Sipas Variety, Warner Bros dhe DC kanë për qëllim që të krijojnë një film të pavarur të Palaqos Princ, e luajtur nga Jared Leto e që vjen nga filmi “Suicide Squad”.

Meqenëse ende është herët, nuk ka të dhëna për regjisorin dhe skanristin, apo ndonjë tjetër e dhënë lidhur me përmbajtjen, por që tashmë një gjë dihet se Jared Leto do të jetë në rol kryesor si dhe do të jetë producent ekzekutiv. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing