Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Black Eyed Peas pjesë e Atlantis Concert for Earth

Muzikë  |  26.05.2022 Ora 18:47   

Grupi Black Eyed Peas dhe Nicole Scherzinger janë ndër yjet të cilët kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre në Atlantis Concert for Earth, poashtu është bërë e ditur se performancat e tyre do të mbahen brenda një vullkani.

Me datën 22 dhe 23 korrik, shfaqja do të zhvillohet brenda një vullkani të lashtë në Azores, Portugali, i cili cilësohet të jetë një amfiteatër natyror.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing