Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​“Ocean’s 8” mbahet premiera në New York

Film  |  06.06.2018 Ora 14:26   

E gjithë kasta e aktoreve nga A lista e Hollywodit, ishin pjesë e premierës së filmit “Ocean’s 8” të martën mbrëma në New York. Aktoret si Cate Blanchett, Sarah Paulson, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Mindy Kaling, Helena Bonhem Carter, Awkwafina dhe Rihanna dukeshin shumë krenare duke paraqitur punën e tyre në një film të përbashkët me të gjitha aktore femra.

Në film gjithashtu role të shkurtëra kanë edhe Anna Wintour, Zayn Malik, Katie Holmes, Serena Williams, Kim Kardashian, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner, ndërsa filmi fillon të shfaqet në Amerikë me datën 8 të këtij muaji.

“Ocean’s 8” mund ta shikoni edhe në Prishtinë nga data 13 qershor në Cineplexx. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing