Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

A është ky Russell Crowe?

Film  |  07.06.2018 Ora 10:39   
Aktori Russell Crowe pati fituar cmim nga Akademia e Filmit për roline tij si Maximus në filmin hit të vitit 2000 "Gladiator", por që të mërkurën mbrëma ai befasoi me pamjen të pranishmit e një mbrëmje bamirësie në Itali.

Aktori përpos që është dashur të shtojë në peshë me qëllimin që të jetë perfekt për rolin e tij në filmin e ardhshëm "Boy Erased", ai dukej krejt ndryshe edhe me mjekrën e madhe.

Aktori Crowe në prillin e këtij viti ka përfunduar shkurorëzimin nga gruaja e tij Danielle Spencer, të cilët bashkë kanë 2 fëmijë, ndërsa mediat bëjnë të ditur se nga kjo prishje e martesës, Danielle përfitoi 20 milionë dollarë, si dhe mansionin e tyre 11 milionësh në Sydney të Australisë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing