Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Amber Heard tani në lidhje me ish të dashurin e Heidi Klum, Vito Schnabel

Film  |  07.06.2018 Ora 10:53   
Edhe pse ka pasë disa lajme se Amber Heard dhe Vito Schnabel kanë filluar një lidhje, ende nuk kishte asgjë të konfirmuar, deri kur paparacët kapën dyshen bashkë në New York.

Amber Heard më së shumti nga lidhjet e saja është përfolur për atë me Johnny Depp, e sidomos pas ndarjes, meqë Amber akuzoi atë për dhunë fizike dhe psiqike.

Pastaj aktorja ishte në lidhje me disa herë shkëputje me trashëgimtarin e Tesla-s, Elon Musk, ndërsa para pak ditësh ajo është parë me ish të dashurin prej vitesh të super modeles Heidi Klum, Vito Schnabel.

Amber debutimin e saj të parë në film e bëri në vitin 2004, në dramën "Friday Night Lights" me Billy Bob Thornton. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing