Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Angelina Jolie i lejon më shumë qasje tek fëmijët Brad Pitt

Film  |  13.06.2018 Ora 10:58   
Angelina Jolie thuhet të jetë udhëzuar nga gjyakata që ajo si kujdestare e parë e fëmijëve të saj, ti lejojë ish bashkëshortit të saj Brad Pitt qasje më të shpeshtë tek fëmijët. Sidomos tani kur aktorja është në xhirimet e filmit të saj "Maleficent 2".

Sipas gjykatës kërkesa e Jolie-t që Brad të ketë sa më pak kontakt me fëmijët mund të jetë e dhimbshme dhe tronditëse në të njejtën kohë për gjashtë fëmijët e tyre.

Gjykata tani beson se fëmijët janë të sigurtë me Brad, ndërsa fëmija më i madh i tyre Maddox mund tani të zgjedh vetë se me cilin nga prindërit do të qëndrojë më gjatë, për shkak të moshës. Bëhet e ditur se nga data 8 Korrik, Brad mund të qëndrojë nga 4 orë në ditë me fëmijët e tij. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing