Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bring Me The Horizon do të lansojnë këngën e re muajin e ardhshëm

Muzikë  |  23.06.2022 Ora 17:45   

Grupi Bring Me The Horizon do të publikojë këngën e tyre të radhës, "Strangers", me datën 6 korrik.

Rock grupi ka shpërndarë në rrjetet sociale një klip të frontmenit Oli Sykes dhe Jordan Fish duke e kënduar së bashku këngën e ardhshme, ku edhe e konfirmuan datën e publikimit.

Kënga pati  debutimin e parë muajin e kaluar në Malta Weekender, ku grupi e performuan live për herë të parë para publikut.

Poashtu, “Strangers” do të jetë singlli i parë i grupit për vitin 2022.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing