Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Louis Tomlinson ka regjistruar 4 këngë të reja për albumin e dytë solo

Muzikë  |  23.06.2022 Ora 17:48   

Është bërë e ditur se britanezi Louis Tomlinson ka përfunduar edhe katër këngë të reja për albumin e tij të dytë solo.

Këngëtari 30-vjeçar, i cili arriti famë si pjesë e grupit One Direction, ka bërë të ditur se ka qenë duke punuar shumë në vazhdimin e albumit të tij të parë solo të titulluar 'Walls'.

Poashtu, Louis ka njoftuar se disa nga këngët janë bashkë-shkruar nga vetë ai dhe ish-fituesi i 'Fame Academy' David Sneddon.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing