Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cate Blanchett do të luajë në “The School for Good and Evil”

Film  |  24.06.2022 Ora 8:08   
Cate Blanchett do të interpretojë në filmin e ri "The School for Good and Evil".
 
Regjisori Paul Feig ka konfirmuar se aktorja do të luajë si transmetuese në filmin e zhanrit triller, i cili do të prodhohet nga Netflix.
Në filmin e ri  do të shfaqen edhe Kerry Washington, Charlize Theron dhe Laurence Fishburne.
 
 "Sapo konfirmuam Cate Blanchett si transmetuese, dhe  jemi shumë të emocionuar për këtë”, tha Feig.
 
Filmi është një përshtatje e romanit fantazi të Soman Chainani, dhe ndjek miqtë më të mirë Sophie dhe Agatha  në shkollën për të mirën dhe të keqen, ku fëmijët normalë trajnohen të jenë heronjë.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing