Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Temperatura në Iran arriti në 52.2°C, më e nxehta e regjistruar në Tokë këtë vit

Të Tjera  |  24.06.2022 Ora 11:08   

US StormWatch në Twitter raportoi se "Irani pati temperatura përvëluese deri në 52.2°C dje më 23.06. Kjo është temperatura më e nxehtë e regjistruar në Tokë këtë vit dhe një nga temperaturat më të larta "para solsticit" të regjistruara ndonjëherë."

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing