Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kombëtarja e Egjiptit "shkarkon" Hector Cuper

Sport  |  20.06.2018 Ora 14:27   
Kombëtarja e Egjiptit e cila  pas humbjes së mbrëmshme me Rusinë ka vendosur të largojnë nga detyra trajnerin e tyre, Hector Cuper duke mos i rinovuar kontratën.

Shkaku kryesorë për vendimin  mësohet se është humbja e dy ndeshjeve rradhazi ajo me Uruguain dhe ajo kundër Rusisë.

Cuper do të lërë kombëtare direkt pas ndeshjes me Arabinë Saudite, pasi ateherë mbaron edhe kontrata e tij me Egjiptin.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing