Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi do të performojë në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit Botëror

Muzikë  |  28.06.2018 Ora 11:00   
Këngëtarja kosovare Era Istrefi, e cila bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith e këndojnë himnin zyrtar të Kampionati Botëror, “Rusia 2018” , tani ajo e ka konfirmuar pjesëmarrjen dhe performancën e saj në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit në Moskë, shkruan Radio Plus.

Se do të këndojë në ceremoninë përmbyllëse, Era ka treguar mbrëmë në një intervistë të realizuar pas ndeshjes Zvicër – Kosta Rika, të cilën Era e ndoqi në Presidencën e Shqipërisë.

Era u pyet nëse do flasë shqip gjatë performancës së saj në Kampionatin Botëror, për çka ajo u përgjigj: “Do e gjej mënyrën”. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing