Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jared Leto në filmin "Morbius The Living Vampire"

Film  |  28.06.2018 Ora 11:27   
Jared Leto si duket është vendosur të luajë rolin kryesorë në filmin "Morbius The Linving Vampire".  

Kjo do të jetë hisotria e Michael Morbius një biokimist  fitues i Cmimit Nobel, i cili përpiqet të shërojë një sëmundje të rrallë të gjakut duke përdorur një trajtim eksperimental që kombinon terapinë elektroshok dhe shkopin e vampirëve.

Por që rezultatet dalin të jenë katastrofike. Me cilësitë e një vampiri tradicional, por që ai edhe mund te fluturojë dhe ka forcë mbinjerëzore dhe aftësi të mëdha shëruese. Bëhet e ditur se skenaristët veqse janë angazhuar dhe janë duke punuar për filmin. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing