Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Man In Black" i bashkohen edhe Rafe Spall dhe Kumail Nanjiani

Film  |  02.07.2018 Ora 12:39   
Thuhet se kamerat do të fillojnë xhirimet këtë muaj në Londër, për të sjellë në jetë ribërjen e filmit të famshëm "Men In Black".

Ndërsa kasta e filmit vazhdon të zgjerohet, atij i janë bashkuar edhe aktorët Rafe Spall dhe Kumail Nanjiani. Gjithashtu raportohet se edhe dyshja e Street Dancing, Les Twins, tashmë janë në bord të filmit dhe mendohet se ata do të luajnë alienët edhe pse asgjë ende nuk është zyrtare.

"Men In Black" ribërja do të ketë regjisorë  F. Gary Gray, me skenar të Matt Holloway dhe Art Marcum, ndërsa në kinema do të lansohet më datën 14 qershor të vitit të ardhshëm. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing