Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Elvana Gjata, Ledri Vula dhe John Shahu publikojnë "Mike"

Muzikë  |  02.07.2018 Ora 12:52   
Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata e cila së fundmi publikoi këngën e saj më të re me titull “Ku vajti”, mbrëm publikoi edhe një tjeter projekt muzikor, shkruan Radio Plus.

Kësaj radhe Elvana Gjata është bërë bashkë me këngëtarin Ledri Vula dhe John Shahu, për të sjellë këngën që mbanë titulin “Mike”.

Kënga "Mike" është publikuar mbrëmë bashkë me videoklip. Tekstin e këngës e kanë shkruar John Shahu, Elvana Gjata dhe Arber Zuqo, ndërsa është prodhuar nga Arbre Blass. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing