Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Sam Smith sërish në depresion

Muzikë  |  02.07.2018 Ora 13:16   
Këngëtari i njohur britanik Sam Smith, javën e kaluarnjoftoi publikisht se është ndarë nga  partneri i tij prej 9-muajsh, Brandon Flynn, shkruan Radio Plus.

Gjatë një koncerti në New York, Sam Smith foli hapur rreth gjendjes së tij shpirtërore, duke theksuar se ka rënë sërish në depresion. 
Ai u tha fansave të qëndrojnë të fortë edhe nëse po kalojnë një periudhë të keqe të jetës së tyre. 

Përfaqësues të 26-vjeçarit konfirmuan për “The Sun” se marrëdhënia mes ish-çiftit ishte e pamundur të vazhdonte. 

Aktori i  serisë së famshme të Netflix “13 Reasons Why”, Brandon Flynn dhe këngëtari i famshëm, Sam Smith ishin shumë të angazhuar aq sa jeta e tyre profesionale u merrte gjithë kohën duke e pasur të vështirë të qëndronin me njëri-tjetrin. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing