Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dafina Zeqiri publikon “Fuego”

Muzikë  |  03.07.2018 Ora 9:50   
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri tashmë ka publikuar këngën e saj më të ri, të cilën e ka paralajmëruar tash e një kohë, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Dafina Zeqiri mbanë titullin “Fuego” dhe është publikuar mbrëmë bashkë me videoklip.

Kënga më e re nga Dafina, është prodhim i Big Bang, muzikën dhe melodinë e ka bërë vetë Dafina, ndërkaq tekstin e kanë shkruar  Lumi B dhe Arber Gjikolli, dhe një pjesë vetë Dafina. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing