Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Matt Damon do të luajë Mark Rich në filmin "King of Oil"

Film  |  03.07.2018 Ora 10:49   
Aktori Matt Damon është në bisedime që të luajë miliarderin Marc Rich në biografinë me titull "King of Oil". Universal ka bërë të ditur se filmi do të prodhohet bashkë me shtëpinë prodhuese të regjisorit John  Krasinski, Sunday Night.

Tashmë veqse janë marrë të drejtat e autorit të librit Daniel Ammann, të vitit 2009, me titull "The King of Oil: The Secret Lives of Marc Rich, dhe se kompanisë i a mbetë vetëm të bëjnë kontratë me aktorin e listës A në Hollywood Matt Damon.

Ende nuk dihet se cila do të jetë data e lansimit të këtij filmi, por tashmë dihet se kur Matt Damon dhe John Krasinski bëhen bashkë aty do të jetë një hit i madh, duke pasë parasysh që dyshja kanë punuar bashkë edhe më herët./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing