Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jessie J i ka dërguar dy këngë Britney Spears

Muzikë  |  16.08.2022 Ora 11:27   

Jessie J i ka dërguar dy këngë Britney Spears për shqyrtim.

Të dy yjet e këngës po përgatiten të bëjnë rikthim muzikor dhe krijuesja e hitit 'Price Tag' Jessie, thuhet se ka shkruar një baladë dhe një këngë tjetër për hitbërësen e 'Toxic'.

Jessie dhe Britney kanë kaluar nëpër aborte shkatërruese dhe fansat mund të presin tekste të ngarkuara emocionalisht dhe plot shpirt.

Këngëtarja 34-vjeçare,  albumet e fundit  të së cilës në studio ishin 'R.O.S.E.' e vitit 2018 dhe disku festiv 'This Christmas Day', gjithashtu është kthyer në studio me Louis York.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing