Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Timberlake publikon këngën e re

Muzikë  |  04.07.2018 Ora 11:04   
Këngëtari i nohur amerikan, Justin Timberlake, në shkurt të këtij viti lansoi albumin e tij të pestë më radhë “Man Of The Woods”, më të cilin qysh në javën e parë arriti të zë vendet e para në klasifikimet e albumeve më të shitura në botë, ndërsa tani ka publikuar edhe singlin e tij më të ri, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Justin Timberlake mbanë titullin “SoulMate” dhe u publikua mbrëmë.

Justin Timberlake, aktualisht është duke realizuar  turneun e tij botëror “Man Of The Woods”, për të promovuar edhe më shumë albumin e ri.

Justin turneun e filloi më 13 mars në Toronto, Kanadë, ndërkaq do të vazhdojë performancat e tij në shumë shtete të Amerikës dhe Evropës deri më 29 janar të vitit të ardhshëm, ku koncerti i tij i fundit do të jetë në Colorado.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing