Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

”A Quiet Place" konfirmohet pjesa e dytë

Film  |  04.07.2018 Ora 11:34   
Filmi i famshëm i gjysmës së parë të vitit 2018 "A Quiet Place", tashmë është konfirmuar se do të ketë edhe pjesën e dytë.

Regjisori dhe skenaristi John Krasinski ende nuk ka dhënë ndonjë detaj lidhur me punën e tij në pjesën e dytë, por që producenti Andrew Form, ka konfirmuar gjithqka.

Ai ka thënë ndër të tjera se kjo pjesë e dytë do të quhet Silent Boogaloo dhe se padyshim që Krasinski do të jetë aty, mirëpo gjërat janë duke u zhvilluar në qetësi kështu që do të jetë në super film, vazhdimi i rradhës. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing