Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Miles Teller në filmin e ardhshëm "Top Gun"

Film  |  04.07.2018 Ora 11:49   
Aktori i cili u bë i njohur nga filmi "Whiplash", fitoi simpatinë e shumë regjisorëve dhe producentëve, kështu edhe pse i zënë me disa projekte te tjera, ai ka pranuar të luajë rolin e djalit të Goose, në filmin "Top Gun".

Teller do të luajë përkrah aktorit Tom Cruise i cili do të rikthejë rolin e tij ikonë si Pete Maverick Mitchell, ndërsa Val Kilmer do të luajë rivalin e vjetër të Tom Iceman Kazansky.

Joseph Kosinski do të jetë regjisori i filmit i cili është titulluar "Top Gun: Maverick" e që besohet se do të lansohet korrikun e vitit të ardhshëm. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing