Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Diplo dhe Era Istrefi ia shprehin dashurinë njëri tjetrit (Foto)

Muzikë  |  05.07.2018 Ora 11:16   
Tash e një kohë fansat e këngëtares Era Istrefi, kanë nisur dyshimet për një lidhje dashurie mes këngëtares dhe Dj-it të njohur amerikan, Diplo.

Dyshimet kanë ardhur pas disa komenteve që Era dhe Diplo kanë shkëmbyer mes vete nëpër rrjete sociale.

Era Istrefi së fundmi publikoi një fotografi në Instagram ku në sfond shihet Tupac,  ku komenti i producentit dhe Dj-it të njohur Diplo, në këtë fotografi të Erës është :”I love u”, ndërsa komenti i menjëhershëm i Erës është “I love u too”.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing