Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Tom Hardy në premierën e filmit të gruas së tij “Swimming With Men”

Film  |  05.07.2018 Ora 12:15   
Tom Hardy dhe Charlotte Riley u martuan në vitin 2014 dhe kështu dyshja u bënë cifti më I përfolur I industrisë së filmit.

Mbrëmë Charlotte kishte premierën e filmit të saj të më ri me titull “Swimming With Men”, ku në mbështetje të saj ishte edhe Tom.

Filmi në fjalë është bazuar në dokumentarin e vitit 2010 nga Dylan Willimas me titull “Men Who Swim”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing