Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lil Yachty, Cardi B dhe Offset publikojnë këngën e re

Muzikë  |  06.07.2018 Ora 11:20   
Këngëtarët e njohur, Lil Yachty, Cardi B dhe Offset janë bërë bashkë për të sjellë një projekt të ri muzikor, shkruan Radio Plus.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Who Want Smoke” e cila u publikua dje, fillimisht vetëm në versionin audio.

Reperja e famshme amerikane,  Cradi B e cila këtë vit ka qenë shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, kryesisht bashkëpunime si “Girls Like You” me Maroon 5, “I Like It” në bashkëpunim me Bad Bunny dhe J Balvin, dhe lansimin e albumit të saj debutues “Invasion of Privacy”, tani ka publikuar edhe “Who Want Smoke”.

Kujtojmë se Cardi B dhe Offset janë martuar dhe pop resin fëmijën e tyre të parë. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing