Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Idris Elba në “Fast & Furious: Hobbs and Shaw”

Film  |  06.07.2018 Ora 14:00   
Aktori Idris Elba ka kohë që ka folë për rolin e tij të ri si regjisorë në botën e filmit dhe është pikërisht filmi me titull “Yardie”, ku ai ka debutuar në regji, e I cili film do të lansohet  pas disa muajsh.

ani bëhet e ditur se Idris Elba I është bashkuar edhe kastës së filmit “Fast & Furious: Hobbs and Shaw”. Skenari I filmit është duke u shkruar nga Chris Morgan  dhe ende nuk dihen detajet, por që një gjë e vetme është bërë e ditur dhe thuhet se aktori Elba në këtë film është kundërshtari I The Rock dhe Jason Statham.

Per adhuruesit e filmi është lajm I mirë, që po punohet në drejtim të zhvillimit të tij, ndërsa do të godasë kinematë më datën 26 korrik të vitit të ardhshëm./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing