Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jessica Alba dhe Gary Oldman në trillerin "Killers Anonymous"

Film  |  12.07.2018 Ora 11:44   
Edhe pse kanë filluar tashmë xhirimet e filmit më të ri të zhanrit triller "Killers Anonymous", kasta vazhdon të rekrutojë aktorë të rinj. Pjesë e këtij filmi do të jenë edhe Gary Oldman dhe aktorja Jessica Alba, ndërsa regjinë do ta bëj Martin Owen.

Ende nuk është bërë e ditur përmbajtja e filmit, ndërsa pjesë e tij janë edhe aktorët Tommy Flanagan , Sam Hazeldine, MyAnna Buring, Tim McInnerny, Michael Socha dhe Isabelle Allen.

Përderisa xhirimet do të bëhen kryesisht në Londër, nuk ka ndonjë të dhënë të sakt për lansimin e tij. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing