Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Përveç Era Istrefit edhe Arilena do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror

Muzikë  |  13.07.2018 Ora 10:02   
Krijuesja e hitit “Live It Up”, këngës zyrtare të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, Era Istrefi të dielen më 15 korrik do të përformojë në Moskë, në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit Botëror , shkruan Radio Plus.

Era përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, ka njofura se tashmë ka mbërrirë në Moskë dhe mezi po pret të performojë në finale e madhe.

Por, Era Istrefi nuk do të jetë shqiptarja e vetme që do të këndojë në finale e Kampionatit Botëror. Arilena Ara, është këngëtarja tjetër shqiptare që këtë vikend do të performojë në Rusi.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Arilena përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram.Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing