Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mary J. Blige publikon “Only Love”

Muzikë  |  13.07.2018 Ora 10:43   
Këngëtarja e njohur amerikane, Mary J. Blige pas divorcit është rikthyer në skenën muzikore, duke publikuar këngën e saj më të re, shkruan Radio Plus.

Kënga me e re e këngëtares 47 vjeçare, Mary J. Blige mbanë titullin “Only Love” dhe këtë të mërkurë është lansuar në treg.

“Unë gjatë krejt kësaj kohë kam qënë në studio duke punuar në muzikë të re, dhe jam shumë e lumtur që tani pak nga ajo muzikë, po e ndaj me ju. Për mua periudha e fundit ka qënë paksa e vështirë, kam kaluar shumë batica dhe zbatica, por që tani jam duke hyrë në një kapitull të ri të jetës sime, me një mendje dhe zemër të hapur. Vtëm DASHURIA  është vendi ku unë jam tani”, ka thënë krijuesja e hitit “Real Love”, Mary J. Blige. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing