Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi sjellë videoklipin e këngës “Prisoner”

Muzikë  |  18.07.2018 Ora 10:47   
Vetëm dy ditë pasi performoi “Live It Up” bashkë me Nicki Jam dhe Will Smith, në natën finale të Kampionatit Botëror, Rusia 2018, Era Istrefi publikoi edhe videoklipin e singlit të saj më të ri, shkruan Radio Plus.

Singli i fundit nga Era Istrefi “Prisoner” u lansua një muaj më parë, fillimisht vetëm në versionin audio, ndërkaq dje u publikua bashkë me videoklip.

Videoklipi i shumëpritur i këngës “Prisoner” është xhiruar në Jamaica, ndërkaëq në skennët e klipit përkrah Era Istrefrit luan aktori Shepherd Sheldon. /radioplus/Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing