Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Killers u bashkua me Bruce Springsteen për 3 këngë në Madison Square Garden

Muzikë  |  03.10.2022 Ora 17:06   

Grupi The Killers i janë bashkuar idhullit të tyre Bruce Springsteen në skenë gjatë performancës së tij në New York.

Ky bashkim ndodhi gjatë shfaqjës me famë botërore së Madison Square Garden në fundjavë.

Përveç interpretimit të klasikëve të legjendës së rock-ut "Born to Run" dhe "Badlands", ata u bashkuan për interpretimin e "Dustland".

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing