Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha publikon videoklipin e “I’m A Mess”

Muzikë  |  19.07.2018 Ora 10:52   
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha pritet që sot të publikojë videoklipin e këngës "I'M a Mess", këngës më të sukseshmë të albumit të saj debutues “Expectations”, shkruan Radio Plus.

“I’m A Mess” këngë të cilën Bebe e solli në fillimisht vetëm versionin audio një muaj më parë dhe mlodhi rreth 50 milionë klikime, kjo këngë sot gjatë ditë pritet të publikohet edhe me videoklip.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar edhe një promo të shkurtër të videoklipit. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing