Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nuk arriti të gjejë të dashur, djaloshi reklamon veten në billbord autostrade

Të Tjera  |  04.10.2022 Ora 13:42   
Një burrë 23-vjeçar që nuk ka qenë kurrë në një takim po 'reklamon' veten në një billbord autostrade në një përpjekje për t'i bërë vetes një të dashur.

Ed Chapman, nga Leeds, West Yorks, ka qenë beqar gjatë gjithë jetës së tij dhe nuk ka pasur asnjë fat me metodat kryesore për të gjetur dashurinë, siç janë aplikacionet e takimeve.

Ai vendosi se ishte koha të dilte jashtë kutisë dhe të përdorte një rrugë tjetër - duke e promovuar veten në një billbord gjigant në M621 duke shkuar në Leeds me shpresën që më në fund të mund të dilte në takimin e tij të parë.

Ed, i cili befasoi familjen e tij me misionin e tij, tha se ai ka marrë një fluks mesazhesh nga njerëz midis moshës 18 dhe 48 vjeç dhe tani është i zënë me organizimin e takimit të tij të parë.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing