Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zayn Malik publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  19.07.2018 Ora 11:20   
Këngëtari i njohur britanik, ish anëtari i grupit “One Driection”, Zayn Malik, pas këngës “Let Me” dhe “Entertainer” dje ka publikuar edhe këngën e tij më të re, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Zayn Malik mbanë titullin ”Sour Diesel” dhe është lansuar fillimisht vetëm në versionin audio.

Albimi i fundit nga  Zayn Malik është “Mind Of Mine”, i publikuar më 25 mars 2016. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing