Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi të premten publikon këngën e re

Muzikë  |  23.07.2018 Ora 11:37   
Pas sukseseve me “Live It Up”, këngën zyrtare të kampionatit botëror Rusia 2018 dhe singlit të saj të fundit  “Prisoner”, këngëtarja nga Prishtina Era Istrefi, ka gati për publikim edhe projektin e saj më të ri muzikor, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Era Istrefi mbanë titullin “Oh God” dhe është në bashkëpunim me Konshens, një këngëtar nga Xhamajka.

Lajmin për këngën më të re e ka konfirmuar faqja zyrtare e Ultra Music në Instagram, ku është postuar edhe një fotografi ku Era shihet në studio të Ultra Music.

“Era Istrefi në studio duke përgatitur dicka speciale për ju…”Oh Gad” në bashkëpunim me Koshens publikohet këtë të premte.

Lajmin për këngën e re e ka konfirmuar edhe vetë Era, përmes llogarisë së saj në Instagram.

"Yow! Kush është gati për një këngë të re me titull "Oh God" nga unë dhe Konshens? Kënga vjen të premten!", ka shkruar Era. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing