Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Fat Joe, Chris Brown dhe Dre publikojnë këngën e re

Muzikë  |  24.07.2018 Ora 10:50   
Këngëtarët e njohur amerikanë, Fat Joe, Chris Brown dhe Dre janë bërë bashkë për të sjellë këngën me titull “Attention”, shkruan Radio Plus.

“Attention”, kënga më e re nga Fat Joe, Chris Brown dhe Dre doli në treg mbrëmë, fillimisht vetëm në versionin audio.

Kënga “Attention”, i paraprinë “Family Ties”, albumit të përbashkët nga Fat Joe dhe Dre, i cili pritet të publikohet shumë shpejt. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing