Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  14.08.2018 Ora 10:01   
Reperja e famshme amerikane, Nicki Minaj pasi publikoi pas sukseseve më këngët “‘Chun-Li” dhe “Bed” dje ka lansuar edhe këngën e saj më të re bashkë me videoklip, shkrun Radio Plus.

Kënga më e re nga Nicki Minaj mbanë titullin “Ganja Burn” dhe është pjesë e albumit të saj të fundit, “Queen” që është edhe albumi i katërt me radhë në karrierën e Nickit, i cili u publikua më 15 qërshor. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing