Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lista e plotë e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG

Film  |  22.01.2018 Ora 12:32   
Gary Oldman
Gary Oldman

Të dielën mbrëma në Los Angeles janë ndarë çmimet për edicionin e 24 të Screen Actors Guild Awards (SAG). 

Filmi “Three Billboards Outside of Ebbing, Missouri” ka marrë tre çmime të rëndësishme për aktorët, si dhe është vlerësuar për performancën më të mirë në një film teatral.

Gary Oldman ka vazhduar me triumfe duke u shpallur aktori më i mirë në rol kryesor për rolin e Winston Churchillit në filmin “Darkest Hour”. Sam Rockwell, Frances McDormand, Nicole Kidman e William H. Macy, ishin ndër fituesit tjerë.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing