Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Childish Gambino publikon “Feels Like Summer”

Muzikë  |  04.09.2018 Ora 10:39   
Aktori, shkrimtari, Dj-i dhe reperi i famshëm amerikan, Donald McKinley Glover Jr, i njohur për publikun is Childish Gambino, tashmë ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan Radio Plus.

Childish Gambino, krijuesi i hitit të madh “This Is Amerika” ka publikuar këngën me titull “Feels Like Summer”.

“Feels Like Summer” është publikuar bashkë me videoklip, i cili është realizuar me animacion dhe që nga publikimi për tri ditë rresht po qëndron numër 1 në videot më të kërkuara në YouTube. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing