Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  05.09.2018 Ora 10:00   

Reperi i famshëm amerikan, Eminem tashmë ka publikuar këngën e tij më të re bashkë me videoklip, shkruan Radio Plus.

"Fall”" mbanë titullin kënga më e re nga Eminem,  dhe është kënga e 10-të e albumit më të ri të nga Eminem, e "Kamikaze", që është edhe i nënti me radhë në karrierën e tij, i cili u lansua më 31 gusht.

AlbumI  "Kamikaze", përmbanë 13 këngë, “The Ringer”, “Greatest”, “Lucky You”. “Paul”, “Nice Guy”, “Normal” etjerë. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing