Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa shpërblehet me çmimin “Solo Artist Of The Year” nga "GQ"

Muzikë  |  06.09.2018 Ora 10:03   
Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, mbrëmë u shpall “Solo këngëtarja e vitit” nga revista e njohur britanike “GQ”, shkruan Radio Plus.

““Solo këngëtarja e vitit”! Falemnderit “GQ” magazine për mbrëmjen e mrekullueshme. Jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse që unë bëjë atë që dua dhe festoj në këtë mënyrë”, ka shkruar Dua Lipa më Instagram.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing