Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cher së shpejti publikon albumin me këngë nga grupi “ABBA”

Muzikë  |  06.09.2018 Ora 10:55   
Pop ikona, këngëtarja e njohur amerikane , fituese e çmimeve “Oscar”, “Grammy” dhe “Emmy”, është duke realizuar dhe gati në përfundim të albumit të saj më të ri, album dedikuar hiteve të grupit të njohur “Abba”, shkruan Radio Plus.

Albumi i ri, për të cilin Cher është frymëzuar nga filmi i famshëm “Mama mia!Here ëe go again”, a titullohet “Dancing Queen” dhe pritet të publikohet më 28 shtator.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing