Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha tregon se si i lufton depresionin dhe ankthin

Muzikë  |  10.09.2018 Ora 11:30   
Këngëtarja  me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha e cila disa herë ka deklaruar për depresionin e saj, për të cilin flasin edhe disa prej këngëve të saj, tani ka treguar për një prej mënyrave me të cilën së fundmi ka arritur ta luftojë ankthin me të cilin baqllafaqohet cdo ditë, shkruan Radio Plus.


Sipas Bebe Rexhës, të gjithë ata që vuajn nga depresioni dhe ankthi duhet të bëjnë sa më shumë aktivitete fizike.

“Nëse jam shumë e stresuar ose ankthi im është super i keq, detyroj veten që të bëj stërvitje. Vrap, joga, edhe vetëm një ecje në këmbë, apo me biçikletë. Çdo lloj gjëje. Provojeni”, ka shkruar krijuesja e hitit “I’m a Mess” në Instagram.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing