Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem paralajmëron videoklipin e ri

Muzikë  |  11.09.2018 Ora 9:50   
Ende nuk u bë një javë që kur reperi me famë botërore, Eminem publikoi bashkë me videoklip këngën “Fall”, dhe tani ka gati edhe videoklipin tjetër, kësaj rradhe për këngën “Lucky You”, shkruan Radio Plus.

“Lucky You” në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Joyner Lucas është kënga e tretë më rradhë në albumin e ri nga Eminem, “Kamikaze”, i cili u publikua më 31 gusht.

Videoklipi i këngës “Lucky You” pritet të publikohet nesër më 12 shtator.

Albumi  "Kamikaze" është albumi I 10-të më rradhë në karrirën e Eminem dhe përmbanë 13 këngë, si : “Fall”, “The Ringer”, “Greatest”, “Lucky You”, “Paul”, “Nice Guy”, “Normal” etjerë. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing