Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lady Gaga flet për rolin e saj në fimin “A Star is Born”

Muzikë  |  11.09.2018 Ora 10:11   
Këngëtarja me famë botërore, Lady Gaga së fundmi ka reflektuar për kohët e vështira në të kaluarën e saj.

Lady Gaga, që tani është edhe ylli i filmit “A Star is Born”, i cili do të dalë më 5 tetor të këtij viti, e ka hapur zemrën gjatë një interviste të realizuar me  “Variety”.

 “Kur e shoh veten time në këtë film shoh shumë nga vetja ime kur isha më e re dhe s’kisha besim në veten time, kur isha e ngacmuar në shkollë dhe ndjehesha e shëmtuar dhe shpëtimi im i vetëm ishte muzika. Kështu edhe fillova të shkruaj këngë dhe të këndoja, sepse në këtë mënyrë mund të ikja nga tërë ajo dhimbje”, ka thënë kështu Lady Gaga, e pyetur se ku e sheh vetën në filmin “A Star is Born”, ku luan përkrahë aktorëve të njohur, si Bradley Cooper dhe Sam Elliot. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing