Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sërish akuza ndaj Beyonce

Muzikë  |  27.09.2018 Ora 11:03   
Kimberley Thompson, e cila ka punuar për shtatë vjet me këngëtaren e famshme, ka dalë me akuza bizare në llogari të Beyonce dhe ka kërkuar t’i ndalohet që t’i afrohet.

Sipas akuzës, Beyonce ‘po bën çmos që t’ia bëjë jetën asaj sa më të vështirë dhe se për këtë qëllim përdorë magjinë e zezë’.
Sipas pohimeve bizare, Thompson konsideron se ylli 37-vjeçar i muzikës ia ka vrarë qenin e saj, dhe se po i përgjon telefonin dhe financat e saj.

Gjykata ka hedhur poshtë kërkesën e saj që Beyonces t’i ndalohet që t’i afrohet.

Këngëtarja e njohur nuk ka komentuar rastin, por ka vazhduar turneun e saj muzikor me bashkëshortin J-ZAY. Koncerti i saj i fundit, kur bëhet fjalë për këtë turne, do të mbahet më 4 tetor në Siettle. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing