Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rachel Weisz dhe Daniel Craig shihen për herë të parë me vajzën e tyre një muajshe

Film  |  27.09.2018 Ora 15:06   
Një muaj më parë dyshja prej aktorësh Rachel Weisz 48 vjeqe dhe burri I saj aktori Daniel Craig 50, u bënë për herë të parë prindër të një vajze.

Dyshja janë fotografuar në rrugët e New York-ut bashkë me vajzën e tyre, ku dukeshin shumë të dhënë pas detyrës së re si prindër. Craig dhe Weisz u martuan në vitin 2011 ndërsa persona të afërt me ta kanë thënë se ata janë një cift shumë I lumtur bashkë, sidomos tani me ardhjen në jetë të vajzës së tyre si fëmiu I parë I ciftit.

Në anën tjetër Rachel ka një djal  12 vjeq  nga lidhja e saj shumë vjeqare me regjisorin Darren Aronofsky, ndërsa Daniel ka vajzën 26 vjeqe nga martesa me ish gruan e tij Fiona Loudon. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing