Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B publikojnë “Taki Taki”

Muzikë  |  01.10.2018 Ora 11:00   
Artistët e famshëm , DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna, Cardi B tashmë kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga , DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna, Cardi B mbanë titullin “Taki Taki” dhe u publikua pak ditë më parë fillimisht vetëm në versionin audio.

Për vetëm tri ditë kënga “Taki Taki” është dëgjuar më shumë se 12 milionë herë në You Tube, ndërkaq shumë shpejt pritet të publikohet edhe me videoklip.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing