Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gal Gadot në filmin “Death On The Nile”

Film  |  01.10.2018 Ora 14:38   
Edhe pse filmi I tij I fundit “Murder on the Orient Express” nuk pati nje sukses te madh , tashmë regjisori I filmit Kenneth Branagh ka siguruar kastën për filmin e tij të rradhës “Death On The Nile”.

Aktorja me prejardhje nga Izraeli, Gal Gadot do të jetë pjesë e këtij filmi si dhe në rolin kryesor. “Death On The Nile” është novel e shkruar nga Agatha Christie e publikuar në vitin 1937.

Gal Gadot do të luajë rolin e Linnet Ridgeway Doyle nje trashëgimtare e pasur e cila martohet me një njeri I cili kishte qenë I fejuar kohë para saj dhe pa dyshim këtu edhe fillojnë problemet.

Filmi do të lansohet me 20 dhjetor në Amerikë, ndërsa me datën 3 janar të 2020-tës do të lansohet edhe në vendet e tjera./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing