Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tom Hardy në premierën e filmit “Venom” në Los Angeles

Film  |  02.10.2018 Ora 13:11   
Tom Hardy është aktori I cili luan rolin kryesor në filmin që mezi po pritet të dalë me titull ‘Venom”, një film nga Sony Pictures dhe Marvel Studios.

Të hënën mbrëma u mbajt premiera e këtij filmi në Los Angeles, ku Tom Hardy u pa shumë I ëmbël dhe u kujdesshëm me fansat e tij të cilët ishin grumbulluar për të parë aktorin.

Aktori britanez 41 vjeq aktualisht është edhe në xhirimet e filmit ku portretizon Al Capone-n. Ndërkohë në “Venom” Tom luan rolin e Eddie Brock, një gazetar I cili lidhet me një simbiozë alien, e që I jep atij superfuqi, por që e detyron të ndajnë të dy një trup.

“Venom” ka për regjisorë Ruben Fleischer ndërsa do të lansohet në kinematë e mbarë botës më datën 5 tetor./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing